IV квартал 2012
Шейко В. М. Культурологія : навч. посіб. / В. М. Шейко, Ю. П. Богуцький, Е. В. Германова де Діас. –– К. : Знання, 2012. –– 491 с.
На широкому й різноманітному історико-теоретичному матеріалі розглядаються становлення та розвиток культурології як науково-навчальної дисципліни. Висвітлюється формоутворююча роль культурології у вивченні шляхів світової цивілізації та її складових, характеризуються методологічні засади різноманітних культурологічних підходів та концепцій у вирішенні історико-теоретичних проблем культурології. Основна увага приділяється висвітленню малодосліджених аспектів становлення та розвитку культурології. Акцентується увага на компаративістському показі науково різнопланових цивілізаційних галузей суспільного життя, які відіграли визначальну роль у становленні культурології як науки. При цьому приділяється увага питанням трансформації історико-культурологічної думки в Україні. Навчальний посібник підготовлено з урахуванням вимог кредитно-модульної системи на базі діючих навчальних програм вивчення культурологічних дисциплін у вищому навчальному закладі.
|
Детальніше...
|
Навряд чи знайдеться хоча б один психолог чи педагог, який не торкався у своїй роботі питань, пов’язаних з ефективністю навчання та подоланням шкільної неуспішності. Автор доводить, що серед невстигаючих учнів початкової школи не так уже й багато школярів із ментальними проблемами.
У книжці проблема шкільної неуспішності розглядається з двох боків педагогічного та психологічного. Також розкривається психологічний механізм первинної шкільної неуспішності та пропонуються шляхи її передження. |
Розум виник як унікальний інструмент пристосування до умов існування. Саме він поставив людину вище над усіма живими істотами планети, але зараз помилки розуму є головними причинами невдач, поразок людини.
У книжці розглянуто основні види помилок мислення, яких припускається в своєму житті людина. Знайомство з ними дасть вам змогу виявити власні огріхи, детальніше розібратися в їхніх причинах, винайти спосіб протидії та більше їх не повторювати. У цьому вам допоможуть численні приклади та поради.
|
Детальніше...
|
Книжка Володимира Гончарова «Дівчаткам про дорослі таємниці життя» — це відверта розмова з дівчатками-підлітками про становлення та формування майбутньої мами, дружини, успішної жінки. Книжка особливо цікава тим, що її автор — чоловік. А саме чоловічого погляду на те, якою має бути сучасна жінка, інколи так не вистачає у нашому фемінізованому світі.
Пропоновані матеріали можуть бути цікавими та корисними для педагогів, психологів, соціальних педагогів, студентів, інтереси яких зосереджені на вирішенні проблем дитинства для дівчаток-підлітків, батьків. |
В предлагаемом учебном пособии рассматриваются основные теоретические и практические аспекты создания и дизайна мультимедийных презентаций и рекламных роликов, сайтов с использованием различного программного обеспечения, а также терминологический аппарат и другие сведения.
Пособие предназначено для учащихся, студентов библиотечно-библиографических, информационных, музейных, архивных, рекламных и иных специальностей и специализаций. Оно также представляет интерес для аспирантов, преподавателей и практиков. |
Заняття з психології для підлітків допомагають розвинути базові життєві компетентності учнів, долати шкільні та особистісні труднощі. Школярі набувають досвіду стосунків, вчаться свідомо обирати стиль спілкування. Запропонований курс пропагує здоровий спосіб життя, позитивне мислення як умову підтримки та збереження психологічного здоров’я.
Книжка призначена насамперед практичним психологам системи освіти, класним керівникам студентам – майбутнім психологам тощо. |
Основна мета занять із психології для старшокласників полягає у формуванні в них психологічної готовності до вступу в доросле життя.
Допомога у складанні індивідуальної «стратегії життя» старшокласників є головною цінністю курсу, орієнтованого на пізнання себе й оточення.
Книжка призначена насамперед для практичних психологів системи освіти, педагогів, вихователів, студентів – майбутніх психологів та ін. |
Авторы подробно останавливаются на представлении методик, рабочих программ, инструментария, итогов таких комплексных исследований, как «Муниципальные библиотеки Астраханской области в условиях реформ» и «Центральная библиотека в контексте информационных потребностей малого города».
«Символическое место» астраханского библиотечного дела в отечественной библиотечной практике авторы попытались очертить в региональных исследованиях. Определенное место в пособии отводится представлению исследовательской работы «История регионального библиотечного дела в лицах». Исследования социокультурной провинциальной среды представлены авторами в контексте таких работ, как «Астраханские писатели: взгляд на себя со стороны»; «С чего начинается Родина?».
|
Детальніше...
|
Автор книги – доктор искусствоведения, профессор Харьковской академии культуры Чепалов А.И. в оригинальной литературно-художественной форме рассказывает об истории Харьковского национального академического театра оперы и балета имени Н.В. Лысенко с конца XIX века до наших дней.
|
Детальніше...
|
Довідник підготовлений відповідно до програми з історії України для загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій і коледжів та питань зовнішнього незалежного тестування. Для створення цього видання використано відомості з численних історичних джерел, розробки вітчизняної і зарубіжної історіографії, сучасні дослідження. Текст доповнений історичними документами, довідковим матеріалом, ілюстраціями, картами, а також великою кількістю цікавої інформації.
|
Детальніше...
|
Саргсян Назеник. Ашот Асатурян – хореограф последней трети ХХ века / Назеник Саргсян. –– Ереван : Амроц груп, 2011. –– 208 с.
|
Детальніше...
|
Розкрито значущі аспекти психологічної складової соціальної роботи як сфери сучасної теорії та практики суспільної допомоги дезадаптованим групам населення. Побудовано за принципом розвивального навчання. Слугуватиме методичним інструментарієм, водночас, для викладача та для студента. Матеріали підручника можуть бути використані фахівцями соціальних служб для організації роботи з різними категоріями клієнтів та самоосвіти. Окрім того, він може використовуватися у підготовці аспірантів із спеціальності "Соціальна психологія" та "Психологія соціальної роботи".
Для студентів, викладачів і аспірантів. |
Розкрито основні етапи та тенденції розвитку зарубіжної та вітчизняної політичної думки. Висвітлено фундаментальні положення політичної теорії і сучасних прикладних політичних досліджень. Значну увагу приділено аналізу політичних процесів та інститутів, особливостям їхнього функціонування в Україні.
Для студентів вищих навчальних закладів. |
У книжці вміщено матеріали з досвіду роботи творчої групи соціальних педагогів із питань практичного застосування найбільш ефективних методів роботи соціального психолога загальноосвітнього закладу. Крім того, представлено рекомендації для соціальних педагогів, які мають невеликий досвід роботи.
Для педагогів, психологів, соціальних педагогів, студентів – для тих, чиї інтереси зосередженні на вирішенні проблем дитинства. |
Данное издание содержит материалы, определяющие новую идеологию и стратегию развития менеджмента библиотечных фондов, а также освещает современные подходы к отбору документов и учету библиотечных фондов, в том числе в автоматизированном режиме. Излагается отечественный опыт, подробно рассматриваются вопросы учета электронных документов, включая сетевые ресурсы.
Пособие подготовлено специалистами Российской государственной библиотеки и отражает результаты как их работы, так и сотрудников других российских библиотек.
|
Детальніше...
|
Раскрывается историософское и цивилизационное единство белорусского, русского и украинского народов.
Представляет интерес для философов, историков, политологов, культурологов, для всех, кто занимается изучением философии истории русской цивилизации. |
Мемуары обычно считают жанром, «принадлежащим» людям известным и публичным – правителям, полководцам, деятелям культуры. Однако важно слышать и голос «обычного человека», живущего вместе со всеми общими надеждами, горестями, праздниками. Драматические события войны, нелегкий послевоенный быт, романтические надежды конца 50-х – начала 60-х, неоднозначные 70 – 80-е годы уже прошлого столетия, события и сюжеты, которые, безусловно, заинтересуют и не оставят равнодушными читателей «учительских» мемуаров. |
|
|
|
|
Електронна бібліотека «Культура України»

|